Szkoła Podstawowa nr 34 im. Wojska Polskiego

  • SZKOŁA MAŁEGO INŻYNIERA otwiera się w nowym oknie

Strona główna

Szanowni Państwo, 

Drodzy Uczniowie, 

w dniu zakończenia roku szkolnego 2019/2020 pragnę podziękować oraz przekazać wyrazy szacunku i uznania wszystkim, którzy wbrew przeciwnościom sprawili, że ten bezprecedensowy dla edukacji rok zakończyliśmy sukcesem: wszyscy uczniowie klas ósmych przystąpili do egzaminu i ukończyli szkołę podstawową, a uczniowie pozostałych klas otrzymali promocję do klasy  programowo wyższej. 

Drodzy Uczniowie, 

chcę abyście wiedzieli, że bardzo cenię Wasze zdyscyplinowanie, samodzielność i kreatywność, którymi wykazaliście się w ostatnich miesiącach kształcenia na odległość.

To było duże wyzwanie, a Wy daliście sobie radę! 

Nagłe przejście na system zdalnego nauczania było trudnym doświadczeniem dla nauczycieli. 

Dziękuję wszystkim członkom Rady Pedagogicznej za pełne zaangażowanie oraz profesjonalne podejście do nowych wyzwań zawodowych. 

Szanowni Rodzice Uczniów, 

niecodzienna, trudna sytuacja epidemiologiczna, która wymusiła zawieszenie zajęć szkolnych  i rozpoczęcie kształcenie na odległość złożyła na Państwa barki dodatkowe obowiązki.
Dziękuję, że w tym trudnym czasie byli Państwo blisko swoich dzieci, motywując 
je do pracy, wspierając w nauce  oraz współpracując ze szkołą.

Życzę, by nadchodzące wakacje były dla nas wszystkich czasem odpoczynku  i wytchnienia po pracy. Niech letnie miesiące pozwolą na relaks, zabawę, rozwijanie pasji i zdobywanie nowych doświadczeń. 

Do zobaczenia  w nowym roku szkolnym 2020/2021. 

Z serdecznymi pozdrowieniami 

Ewa Krawczyk 

Dyrektor Szkoły

 

 

 

 

Aktualności