I MIĘDZYNARODOWA edycja V Ogólnopolskiej akcji „PRZERWA NA CZYTANIE”

Dnia 20 października uczniowie, nauczyciele i pracownicy naszej szkoły wzięli udział
w I Międzynarodowej edycji V Ogólnopolskiej akcji  „PRZERWA NA CZYTANIE”

We wszystkich klasach pierwszych, drugich i trzecich dzieciom podczas przerw międzylekcyjnych książki czytali nauczyciele wychowawcy. Starsi uczniowie klas czwartych, piątych, szóstych, siódmych i ósmych czytali samodzielnie. W akcji wzięli udział nauczyciele, pani dyrektor oraz panie z administracji.

Nasza „Przerwa na czytanie” miała swoją kontynuację.

Podczas kolejnych trzech dni uczniowie klas młodszych oraz starszych czytali własne książki w holu na scenie, a tym samym zachęcali swoich kolegów do czytania.

Tego jeszcze nie było, żeby podczas przerwy w naszej szkole czytało tak wiele osób!

W akcji „PRZERWA NA CZYTANIE” wzięło udział 288 osób.

Dziękujemy wszystkim Uczestnikom za udział w tym wydarzeniu.

W przyszłym roku postaramy się  pobić nasz szkolny wynik jednocześnie czytających osób podczas przerwy.

Już teraz zapraszamy do udziału.