ZABAWA z BIBLIOTEKĄ

WIERSZYKOWY DETEKTYW

ZABAWA Z BIBLIOTEKĄ

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów klas I-III do wzięcia udziału w kolejnej zabawie z naszą biblioteką pod tytułem „WIERSZYKOWY DETEKTYW”.

Tym razem podsumowujemy cykl skierowany do uczniów edukacji wczesnoszkolnej zatytułowany „WIERSZYKOWY UPOMINEK”.

Otrzymaliście od nas wierszyki powstałe przy różnych okazjach. Mamy nadzieję, że przeczytaliście je sobie. Teraz możecie do nich powrócić i, jak prawdziwy detektyw, odnaleźć w nich odpowiedzi potrzebne do wypełnienia krzyżówki.

Wszyscy uczestnicy zabawy otrzymają pochwały za aktywny udział, a osoby, którym uda się wypełnić całą krzyżówkę, także dyplomy.

Detektywi odszukują rozwiązań w wierszykach umieszczonych na stronie internetowej szkoły, w zakładce BIBLIOTEKA (na stronie 2 i 3 należy otwierać informacje zatytułowane „WIERSZYKOWY UPOMINEK”)

Oto tytuły wierszy:

„RADOŚĆ CHOINKI”

„MOJA BABCIA”

„BIAŁY PUCH”

„WALENTYNKI”

„KWIATOWA MOC”

„KOSZYCZEK”

„ZIEMIA”

„PISARZ”

Karty z przygotowanymi krzyżówkami można pobrać w bibliotece lub
w portierni przy wejściu do szkoły. Po wypełnieniu oddajemy je do biblioteki.

Termin oddawania wykonanego zadania - do 31 maja.

Serdecznie zapraszamy do zabawy.

Zespół biblioteki im. Emilii Waśniowskiej