POZNAŃ I SP 34 UZALEŻNIENI OD PROFILAKTYKI

We wrześniu przystąpiliśmy do realizacji projektu dla klas VIII „Poznań uzależniony od profilaktyki”.

Celem programu jest upowszechnienie wiedzy na temat konsekwencji spożywania alkoholu oraz narkotyków i dopalaczy, oraz dostarczenie informacji na temat zagrożeń i możliwości uzyskania pomocy w sytuacji problematycznego ich spożywania.

W trakcie realizacji projektu uczniowie klas VIII będą brali udział w pięciu webinarach edukacyjnych prowadzonych przez naukowców, lekarzy, specjalistów ds. uzależnień oraz policjantów. Poza tym będą oglądali komiks psychologiczny, brali udział w warsztatach edukacyjnych, konkursach i gali kończącej projekt.

Koordynatorki programu — panie pedagog oraz wszyscy wychowawcy klas VIII , zarówno pierwsi jak i drudzy, są po pierwszym webinarium edukacyjno — informacyjnym.

Ósmoklasiści, mam nadzieję, że projekt wam się spodoba. Pierwsze zajęcia już 13 października. Zapraszamy.

Iwona Witkoś

Anita Rudna