DZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU

8 lutego 2022 r. będziemy obchodzić w naszej szkole Dzień Bezpiecznego Internetu. Uczniowie klas V i VI wezmą udział w zajęciach profilaktycznych ze strażniczkami miejskimi i pedagogiem szkolnym organizowanych online.

W holu szkoły uczniowie klas I - IV mogą zapoznać się z Kodeksem Bezpiecznego Surfowania.

Wszystkich uczniów zachęcamy do obejrzenia prezentacji związanej z bezpieczeństwem w sieci — TUTAJ.

Dzień Bezpiecznego Internetu obchodzony jest z inicjatywy Komisji Europejskiej od 2004 roku. Początkowo wydarzenie to świętowały jedynie państwa Europejskie, ale już od kilku lat DBI przekracza granice Europy, angażując państwa z całego świata. Tegoroczny Dzień Bezpiecznego Internetu przebiega pod hasłem „Działajmy razem”.