ENEA LIGA MINISIATKÓWKI CHŁOPCÓW

Uczniowie naszej szkoły uczestniczą w rozgrywkach mini piłki siatkowej organizowanych przez klub Energetyk Poznań pod patronatem firmy ENEA. Rozgrywki prowadzone są w dwóch kategoriach:

- singli (chłopcy z rocznika 2012 i młodsi)

- dwójki (chłopcy z rocznika 2011 i młodsi).

Naszą szkołę reprezentuje liczna grupa chłopców uczestnicząca w zajęciach z piłki siatkowej, które odbywają się w naszej szkole. Chłopcy z rocznika 2012 uczniowie klas trzecich to grupa, która rozpoczęła swoją przygodę z siatkówką od tego roku, ale ich duże zaangażowanie oraz chęci przynoszą już pierwsze sukcesy. Na turnieju, który odbył się 23.02.2022 r., chłopcy zaprezentowali się bardzo dobrze i zapewnili sobie awans do kolejnej fazy tych rozgrywek.

Starsi chłopcy rocznik 2011 to uczniowie naszej klasy sportowej. Reprezentowali naszą szkołę w kategorii dwójek na turnieju odbywającym się 12.01.2022. Nasi chłopcy dzielnie walczyli, co dało im awans do kolejnego etapu rozgrywek. Dla obu kategorii chłopców sponsor tytularny firma ENEA zapewniła pamiątkowe koszulki oraz drobne upominki. Czekamy na kolejne etapy rozgrywek i trzymamy kciuki za naszych dzielnych chłopców.