Pracowity weekend zespołu U13

W najbliższy weekend drużyna U13 AZS Poznań, złożona z uczennic klas sportowych z SP65 oraz naszej szkoły, rozegra aż dwa spotkania ligowe, oba na sali sportowej w SP34. W sobotę podopieczne trenerki Moniki Sibory i trenera Marcina Jopka będą podejmować Lider Biofarm Swarzędz, a w niedzielę rozegrają rewanżowe spotkanie z UKS Piątka Ostrów Wielkopolski.

W ostatnim meczu ligowym nasza drużyna pokonała zespół z Ostrowa Wielkopolskiego 80:69 i obecnie zajmuje 5 miejsce w tabeli ligowej, nadal walcząc o miejsce w gronie trzech najlepszych drużyn oraz awans do rozgrywek szczebla centralnego. Warto dodać, że w ostatnim meczu najwięcej punktów zdobyły uczennice naszej szkoły - Klaudia Chabera (20) i Alicja Wierzbińska (13).