ĆWIERĆFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW

Nasza szkoła miała przyjemność być współorganizatorem Turnieju Ćwierćfinałowego Mistrzostw Polski w piłce siatkowej chłopców. Miasto Poznań było reprezentowane przez zespół IUKS Jedynka Poznań, w którego barwach występuje nasz uczeń Bruno Hoffmann oraz dwóch naszych absolwentów Karol Domagalski i Maksymilian Durski. Turniej odbywał się w dniach 18.03.-20.03.2022 i uczestniczyło w nim 6 zespołów z 3 województw. Turniej stał na bardzo wysokim poziomie i zgromadził sporą widownię. Zespół, którego barw bronili nasi chłopcy, wygrał wszystkie swoje mecze, nie tracąc przy tym żadnego seta, co skutkowało awansem z pierwszego miejsca do najlepszej szesnastki w Polsce w tej kategorii wiekowej. Za dwa tygodnie zostanie rozegrany turniej półfinałowy.

Trzymajmy kciuki za naszych młodych siatkarzy.