KONKURS „Relacja z bezpiecznych wakacji”

Drodzy uczniowie. Pedagodzy szkolni wraz ze Strażą Miejską ogłaszają konkurs  fotograficzny dla uczniów w dwóch kategoriach wiekowych: klasy  I – III    i  klasy IV – VII.

Wykonaj kolaż zdjęć na temat bezpiecznych wakacji. Kolaż powinien zawierać od 4 do 10 zdjęć zrobionych osobiście przez ciebie i zapisanych w formacie pdf, jpg, png. Wielkość pliku nie powinna przekraczać 15 MB. Zdjęcia powinny dotyczyć  bezpieczeństwa podczas wakacji na drodze, podczas podróży, nad wodą, w górach, w lesie, na wsi, w mieście, a także bezpiecznych kontaktów z osobami nieznajomymi.

Do pracy dodaj metryczkę z imieniem, nazwiskiem, wiekiem autora.

Pracę przynieś do gabinetu pedagoga  do 23 września 2022 r. Najpierw ogłosimy wyniki etapu szkolnego. Następnie dwie najlepsze prace z każdej kategorii wiekowej prześlemy do Straży Miejskiej.

Straż Miejska ogłosi wyniki konkursu do 21 października. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Wszystkim życzymy bezpiecznych i udanych wakacji.

Pedagodzy
Iwona Witkoś