Rajd integracyjny klas IV

15 września odbył się tradycyjny już rajd integracyjny klas IV. Każda klasa przygotowała kolorowe transparenty i swoje zawołanie:

IV A – RADĘ DA

IV B – NIE PODDA SIĘ

IV C – POMAGAĆ CHCE

Z uśmiechem na ustach wyruszyliśmy do pobliskiego Żurawińca. Podczas rajdu wszystkie klasy pokonały trasę i zmierzyły się z różnorodnymi zadaniami wymagającymi spostrzegawczości, kreatywności a przede wszystkim współdziałania w grupie. Uczestnicy musieli między innymi przechodzić po taśmie slackline, rozwiązywać kalambury, skakać na skakance, przechodzić przez hula hop.

Na zakończenie wszyscy spotkaliśmy się na polanie, gdzie odbył się piknik oraz bawiliśmy się w przeciąganie liny, wspólnie tańczyliśmy.

Nasz rajd nie był rywalizacją, nie ma przegranych i wygranych. Ważne było, żeby być razem i dobrze się bawić. Liczyła się praca zespołowa. Każdy uczestnik rajdu otrzymał słodką niespodziankę, a każda klasa pamiątkowy dyplom uczestnictwa.

Organizatorami rajdu były panie Aleksandra Wojdanowicz, która wytyczyła całą trasę oraz Zespół ds. pomocy pedagogiczno – psychologicznej.

Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli w organizacji rajdu: wychowawcom klas IV,  wicedyrektor pani Paulinie Celce oraz przyjaciołom szkoły, którzy co roku nas wspierają.

ZABAWA BYŁA PRZEDNIA!

Iwona Witkoś