Letni obóz sportowy AZS Poznań w Międzychodzie

W dniach 20-28 sierpnia 2022 r. w Międzychodzie zorganizowany został letni obóz sportowy, w którym wzięły udział młode koszykarki trenujące w klubie AZS Poznań. Na obozie nie zabrakło oczywiście uczennic naszej szkoły, które trenują koszykówkę w klasach sportowych. W sumie z naszej szkoły w obozie uczestniczyło 35 dziewczyn z klasy 4, 5, 6, 7 oraz 8.

Obóz odbył się bez żadnych przeszkód, dziewczyny uczestniczyły nie tylko w zajęciach treningowych, które odbywały się na hali sportowej znajdującej się przy szkole w Międzychodzie oraz przy terenach znajdujących się nad pobliskim jeziorem, ale również miały czas na relaks i wypoczynek – mieliśmy okazję wybrać się na wyjazd do Sierakowa, gdzie spędziliśmy miło czas nad jeziorem z kąpieliskiem oraz mogliśmy zagrać w kręgle.

Naszą pracę nad przygotowaniami do nadchodzących rozgrywek kontynuujemy od początku września na treningach w naszej szkole i mamy nadzieję, że dadzą one pozytywny efekt, już gdy rozpoczniemy zmagania ligowe w sezonie 2022/23!