Ruszyły zajęcia w pierwszej klasie sportowej

Od lat w naszej szkole prowadzone są zajęcia w klasach sportowych, w chwili obecnej w klasach od 4 do 8 mamy prowadzone zajęcia z koszykówki dla dziewcząt, a także zajęcia z siatkówki dla chłopców w klasach 7, 5 oraz 4.

Od tego roku szkolnego rozpoczęliśmy pracę nie tylko z nowymi klasami 4, ale również po raz pierwszy w historii mamy okazję pracować z klasą 1 sportową. Zajęcia w klasie prowadzą nasi trenerzy, pani Katarzyna Buszewicz i pan Łukasz Piechna.

Podczas zajęć nasi podopieczni mają okazję rozwijać swoją sprawność fizyczną oraz w aktywny sposób spędzić część swojego dnia. To doskonała okazja do wspólnej zabawy, ale również do propagowania zdrowego trybu życia.

Trzymamy kciuki za naszych małych sportowców i życzymy im wiele uśmiechu podczas naszych zajęć sportowych!