Mamy dla Was miłą wiadomość.
W bibliotece szkolnej pojawiło się to,
na co czekaliście...

Co to takiego?

Zobaczcie sami :)

Z radością informujemy, że nasza szkolna biblioteka bierze udział w Narodowym Programie Rozwoju Czytelnictwa.

Z tej okazji otrzymała wiele pięknych, nowych książek zarówno dla młodszych i starszych uczniów, jak również nauczycieli. Są wśród nich komiksy, książki historyczne, przygodowe, detektywistyczne, nowości z ulubionych przez uczniów serii wydawniczych, lektury, książki rozwijające kreatywność, uczące tworzenia dobrych notatek na rozmaite przedmioty szkolne, podsuwające dobre pomysły na różnego rodzaju zajęcia, wspomagające sprawne uczenie się, a także słowniki oraz audiobooki.

W ramach NPRCz biblioteka wzbogaciła się o sprzęt komputerowy, który będzie służył wszystkim czytelnikom.

Dla najmłodszych czytelników mamy teatrzyk KAMISHIBAI, który pozwala w nowej i ciekawej  formie opowiadać dzieciom mądre bajki.

Mamy nadzieję, że lektura nowych książek sprawi uczniom i nauczycielom wiele radości i dostarczy przyjemnych chwil, będzie skłaniała do twórczej aktywności, pozwoli się zrelaksować i wzbogaci wiedzę o sobie i świecie.

Fotorelacja poniżej: