KIERMASZ ŚWIĄTECZNY

Dnia 19 GRUDNIA  podczas WSPÓLNEGO KOLĘDOWANIA

w naszej szkole odbędzie się KIERMASZ ŚWIĄTECZNY!

Bardzo liczymy na przyniesienie przez Was ozdób świątecznych i drobnych upominków.  Najcenniejsze to te, wykonane przez Was własnoręcznie, ale możecie poprosić o pomoc mamę, tatę, babcię, dziadka, …

Prosimy, zbierajcie je, w swoich salach, a 12 grudnia w godzinach od 10.00 do 14.00 przynieście do sali 37 c do pani kierownik świetlicy. Nauczycieli bardzo prosimy o pomoc.

Pozyskane podczas kiermaszu pieniądze zostaną przeznaczone na potrzeby naszego Szkolnego Koła TPD — Towarzystwa Przyjaciół Dzieci, np. na dofinansowanie wycieczek.

Prosimy, przyjdźcie na kiermasz i zachęćcie  do tego bliskich! Będziecie mogli kupić gwiazdkowe prezenty lub ozdoby do świątecznego wystroju domu.

Liczymy na Wasz udział w kiermaszu !

Uczniowie Szkolnego Klubu Wolontariatu