Reprezentacja szkoły w koszykówce dziewcząt rocznik 2006 i młodsze druga w Poznaniu

3 kwietnia r. w Szkole Podstawowej nr 51 rozegrany został turniej finałowy Poznańskich Igrzysk Dzieci w Koszykówce Dziewcząt.

W gronie czterech najlepszych zespołów w Poznaniu znalazły się Szkoła Podstawowa nr 19, Szkoła Podstawowa nr 65, reprezentacja naszej szkoły oraz organizator turnieju finałowego – Szkoła Podstawowa nr 51.

Turniej rozgrywany był w systemie „każdy z każdym” i po sześciu meczach turniejowych najlepsza w Poznaniu okazała się SP nr 51, która odniosła zwycięstwa we wszystkich meczach. Drugie miejsce, po bardzo wyrównanym i emocjonującym ostatnim meczu na tym turnieju, zajmuje nasza szkoła, pokonując ostatecznie SP nr 65 zaledwie różnicą trzech punktów.

Gratulujemy naszym zawodniczkom oraz trenerce Katarzynie Buszewicz osiągniętego wyniku!

Klasyfikacja końcowa Igrzysk:

1. Szkoła Podstawowa nr 51