Mistrzostwa Szkół Podstawowych w Czwórboju Lekkoatletycznym

Dnia 14 i 15 maja 2019r. na stadionie Młodzieżowego Ośrodka Sportu  przy ulicy Gdańskiej 1 odbyły się

Mistrzostwa Szkół Podstawowych w Czwórboju Lekkoatletycznym

(bieg na 60m, 1000m, rzut piłeczką palantową oraz skok w dal).

Naszą szkołę reprezentowali:

Siniawska Joanna, Lewandowska Ania, Cieśla Julia, Lerczak Wiktoria, Leporowska Wiktoria, Worsa Wiktoria oraz Kędziorek Laura, Kacper Konieczny, Mateusz  Łeszyk, Kacper Kula, Filip Nowacki, Zyskowski Jędrzej, Domagalski Karol i Wybieralski Mateusz.

Zawodnicy za swoje wyniki sportowe zdobywali punkty, które liczone były do ogólnej klasyfikacji  szkół.

Na podium w rywalizacji indywidualnej stanęli Kacper Konieczny (II m w biegu na 60m, II m w rzucie piłeczką palantową i III m w skoku w dal) oraz

Filip Nowacki ( III m w biegu na 1000m) awansując do finału Mistrzostw Województwa.

SP 34 ukończyła rywalizację na 8 miejscu wśród  dziewcząt (na 20 startujących reprezentacji), natomiast reprezentacja chłopców została zdyskwalifikowana.

Wyniki poszczególnych zawodniczek i szkół na www.mos.poznan.pl .

Wszystkie osoby otrzymują pochwałę za godne reprezentowanie szkoły oraz ocenę celującą.

Wszystkim serdecznie gratulujemy wyników i zapraszamy do galerii zdjęć.