DRZWI OTWARTE DLA RODZICÓW I UCZNIÓW KLAS VIII

Zespół doradców zawodowych z Centrum Doradztwa Zawodowego dla Młodzieży w Poznaniu serdecznie zaprasza na:

• SPOTKANIA INFORMACYJNE dla rodziców uczniów klas VIII –
    „System edukacji w Polsce" (poświęcone tworzeniu potencjalnych ścieżek edukacyjno-zawodowych oraz możliwościach wyboru typu szkoły ponadpodstawowej pod kątem indywidualnych predyspozycji uczniów).

• KOMPUTEROWE TESTY PREFERENCJI dla uczniów klas VIII
    Uczeń otrzyma kilka propozycji testów preferencji do wyboru. Po wypełnieniu testów będzie miał możliwość przesłania na swój adres mailowy wygenerowanych automatycznie opisów wyników.

Spotkania odbędą się w sobotę - 19 października 2019 r. w Centrum Doradztwa Zawodowego
dla Młodzieży w Poznaniu przy ul. Działyńskich 4/5 (wejście od ul. Nowowiejskiego)
o godz. 9.00 albo 11.00*.

Na SPOTKANIA INFORMACYJNE zarówno dla rodziców, jak i na KOMPUTEROWE TESTY PREFERENCJI
dla uczniów obowiązują zapisy.
Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie formularza i wybranie jednej z zaproponowanych godzin spotkania
dla rodziców lub uczniów.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 16 października (środa) 2019 r.

Link do formularza

Limit miejsc na KOMPUTEROWE TESTY PREFERENCJI, na godz. 11.00 został wyczerpany.