I Ty możesz zostać Ekobohaterem. Zazieleniaj świat z Gardensami.

Klasy 3b i 3c wzięły udział w konursie plastycznym pt. "I Ty możesz zostać Ekobohaterem. Zazieleniaj świat z Gardensami" zorganizowanym przez Fundację Zielone Wzgórze z siedzibą w Rogalinku. Celem konkursu było propagowanie pionowych ogrodów oraz postaw proekologicznych.

Klasa 3 "c" otrzymała w tym konkursie wyróżnienie.

Klasa 3 "b" zajęła I miejsce, wygrywając dla szkoły ogród wertykalny (pionowy) oraz warsztaty ekologiczne w siedzibie Fundacji, podczas których uczniowie wspólnie wykonali małą ścianę z roślinami do klasy, przebywali w domu roślin oraz wirtualnie projektowali ogród wertykalny na placu zabaw w Kórniku.

Prace wykonane przez obie klasy, czyli klasę 3b i 3c zostały umieszczone w galerii Fundacji Zielone Wzgórze w Rogalinku.