Szkoła Podstawowa nr 34 im. Wojska Polskiego

Cykliczny Turniej Mikołajkowy Dwójek w Mini Siatkówce chłopców

W sobotę, 14 grudnia 2019 roku na obiektach sportowych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza na Morasku, odbył się Cykliczny Turniej Mikołajkowy Dwójek w Mini Siatkówce chłopców organizowany przez Klub Sportowy „MOCni Razem” Poznań (trener Damian Lisiecki) oraz nauczycieli wychowania fizycznego naszej szkoły: pana Łukasza Piechnę i pana Łukasza Panka.

W zawodach wzięło udział 10 zespołów z Poznania: Szkoła Podstawowa nr 4,Energetyk Poznań, Integracyjny Uczniowski Klub Sportowy Jedynka Poznań oraz nasza Szkoła Podstawowa nr 34 im. Wojska Polskiego.

Naszą szkołę reprezentowało aż pięć zespołów. I tak: Trzecie miejsce zajął zespół nr 3( Wiktor Wiśniewski, Marcel Kula), szóste miejsce zajął zespół nr 2(Bartosz Wrzeszczyński, Krzysztof Brzozowski), siódme miejsce zajął zespół nr 1(Bruno Radke,Szymon Wachowski), dziewiąte miejsce zajął zespół nr 5(Filip Szymoniak, Stanisław Kościński), dziesiąte miejsce zajął zespół nr 4(Brajan Suchy, Jakub Konieczny oraz Patryk Sydoruk). Zwycięzcą turnieju został zespół Energetyka Poznań. Wszystkim drużynom gratulujemy pucharów i nagród indywidualnych. Do zobaczenia za rok