Klasowy Dzień Babci i Dziadka w IIB

W piątek, 17 stycznia br. uczniowie IIB i wychowawczyni zaprosili miłych gości na klasowy Dzień Babci i Dziadka. Z okazji Ich święta  przygotowali przedstawienie Zofii Wójcik  pt. „ Nie ma złego co by na dobre nie wyszło” i wesołe pląsy. Na gości czekały samodzielnie zrobione prezenty: superbohaterowie z butelek i drewniane domki z elektrycznością, na baterie. Wszystkie były pięknie zapakowane. Wysprzątana sala lekcyjna zamieniła się w miłą kawiarenkę. Chłopcy poustawiali stoły i krzesła, a dziewczynki ozdobiły je  serwetami.  Przygotowano 45 miejsc siedzących, żeby było wygodnie. Pyszne ciasto, kawę i herbatę przyniosły  mamy. Miłym gościom wszystko podobało się i smakowało. Oklaskami podziękowali za wesołą zabawę.