Awans do Finału Poznańskich Igrzysk Dzieci w koszykówce dziewcząt

3 marca 2020 r. w Szkole Podstawowej nr 34 odbył się turniej koszykówki dziewcząt w ramach II Etapu Poznańskich Igrzysk Dzieci. W turnieju obok reprezentacji naszej szkoły wystąpiły reprezentacje Szkoły Podstawowej nr 7 i Szkoły Podstawowej nr 6.

Nasza reprezentacja zaprezentowała się z bardzo dobrej strony, odnosząc dwa pewne zwycięstwa nad drużynami przyjezdnymi: 45:4 z SP 6, a z SP 7 38:21. Dzięki temu z pierwszego miejsca w naszej grupie awansowaliśmy do turnieju finałowego Poznańskich Igrzysk Dzieci, który zostanie rozegrany w Szkole Podstawowej nr 51.

Naszymi przeciwnikami w turnieju finałowym będą reprezentacje Szkoły Podstawowej nr 35, Szkoły Podstawowej nr 18 oraz organizatora turnieju finałowego, Szkoły Podstawowej nr 51.

Gratulujemy naszym zawodniczkom awansu do grona czterech najlepszych szkół w Poznaniu!

Skład reprezentacji:

• Helena Rospłoch (6C)
  • Blanka Lerczak (6C)
  • Iga Skolasińska (5D)
  • Wiktoria Leporowska (6C)
  • Ewa Konwinska (5D)
  • Julia Nowakowska (5D)
  • Julia Szmelter (6C)
  • Aleksandra Zdunek (7F)
  • Alicja Wierzbińska (5D)
  • Hanna Antoniak (5D)
  • Martyna Narożnowska (6C)