Lena Brzustowska i Natasza Konarczyk ze srebrnymi medalami Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży 2020

Dwie uczennice naszej szkoły, Lena Brzustowska z klasy 7F oraz Natasza Konarczyk z klasy 8B, brały udział w dniach 4-8 marca 2020 r. w turnieju finałowym Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w koszykówce dziewcząt jako reprezentantki Wielkopolski.

Lena i Natasza wspólnie z reprezentacją Wielkopolski zdobyły srebrny medal na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży, Wielkopolska przegrała tylko jedno spotkanie w całym turnieju finałowym i był to ostatni mecz o 1 miejsce z Pomorskim, pozostałe mecze zakończyły się zwycięstwem reprezentacji naszego województwa.

Gratulujemy naszym uczennicom udanego występu w Finale Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży rozgrywanej w Cieszynie!