PRZYGOTOWANIA DO NOWEGO SEZONU

Uczniowie klas sportowych o profilu siatkarskim będący członkami zespołu KU AZS UAM Poznań, który występuje w rozgrywkach Wojewódzkiej Ligi Młodzika, rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu. Wyjątkowa sytuacja związana z COVID-19 spowodowała, że pierwszy raz nasi młodzi adepci siatkówki nie mogli przygotowywać się do sezonu w tradycyjny sposób, czyli na obozie sportowym. Na szczęście brak obozu nie powstrzymał naszych chłopaków przed rozpoczęciem treningów. Dzięki dużej pomocy i gościnności Pani Dyrektor Ewy Krawczyk, nasi uczniowie od połowy sierpnia pod czujnym okiem trenera pracowali w hali ZSP nr 8 w Poznaniu. Duże zaangażowanie i motywacja do pracy, a także tęsknota za boiskiem i swoją ukochaną grą spowodowało, że frekwencja na zajęciach była stuprocentowa. Zawodnicy solidnie przepracowali okres przygotowawczy i miejmy nadzieję, że zaprocentuje to w trakcie sezonu. Jesteśmy już po losowaniu grup, które nie było dla nas dość łaskawe. Będziemy mierzyć się z bardzo dobrymi zespołami, ale na pewno pokażemy wolę walki i kawałek dobrej siatkówki. W pierwszym etapie przyjdzie się nam zmierzyć z zespołami z Piły, Kalisza i Krotoszyna. Trzymajcie kciuki za naszych chłopaków, a my będziemy informować o naszych wynikach.

Ze sportowym pozdrowieniem trenerzy i zawodnicy KU AZS UAM Poznań.