Letni obóz sportowy AZS Poznań

W dniach 11-17 sierpnia 2020 r. w Karnicach koło Rewala zorganizowany został letni obóz sportowy, w którym wzięły udział młode koszykarki trenujące w klubie AZS Poznań. Na obozie nie mogło zabraknąć oczywiście uczennic naszej szkoły, które trenują koszykówkę w klasach sportowych. W sumie z naszej szkoły w tej akcji uczestniczyło 17 dziewczyn z obecnej klasy 4C, 5A, 6D, 7C oraz 8F. W obozie brała również nasza tegoroczna absolwentka, Natasza Konarczyk.

Obóz, mimo trudnej sytuacji, odbył się bez żadnych przeszkód, dziewczyny uczestniczyły nie tylko w zajęciach treningowych, które odbywały się na obiektach sportowych znajdujących się przy szkole w Karnicach, ale również miały czas na relaks i wypoczynek nad morzem. Pogoda podczas zgrupowania była idealna i udało nam się dobrze przepracować ten pierwszy okres przygotowawczy do nowego sezonu.

Mamy nadzieję, że drugi etap przygotowań, już podczas wrześniowych zajęć w szkole przebiegnie również bez problemów i w październiku będziemy mogli wrócić do rozgrywania spotkań ligowych!