Wysokie wyniki egzaminu ósmoklasisty, czyli wielka radość dla uczniów, rodziców i nauczycieli

Niezmiernie miło jest nam poinformować, że uczniowie naszej szkoły w roku szkolnym 2019/2020 osiągnęli bardzo wysokie wyniki podczas egzaminu ósmoklasisty i średnia wyników naszej szkoły jest wyższa od średniej Miasta Poznania, województwa wielkopolskiego, ale także kraju. Nasza radość nie byłaby możliwa, gdyby nie ambicje i zaangażowanie naszych uczniów oraz nauczycieli.

Drodzy Absolwenci, serdecznie gratulujemy Wam znakomitych rezultatów i życzymy kolejnych sukcesów w dalszej edukacji.

Szczególne słowa uznania oraz podziękowania  kierujemy do naszych Nauczycieli za ich ciężką  pracę i trud włożony w przekazywanie wiedzy.

Dziękujemy również Rodzicom za wsparcie udzielone swoim dzieciom, zwłaszcza w ostatnim, tak trudnym czasie.

To jak świetnie uczniowie poradzili sobie  na egzaminie, przedstawiają poniższe wykresy.