Warunki niezbędne do wzięcia udziału w konkursach przedmiotowych

Drodzy Uczniowie! Warunkami niezbędnymi do wzięcia udziału w konkursach organizowanych przez Wielkopolskiego Kuratora Oświaty jest złożenie przez ucznia do nauczyciela przedmiotu poniższych dokumentów.

1. Oświadczenie rodziców/opiekunów prawnych o akceptacji Regulaminu Wojewódzkiego Konkursu z wybranego przedmiotu dla uczniów szkół podstawowych województwa wielkopolskiego w roku szkolnym 2020/2021 (załącznik nr Z-1),

2. Oświadczenie dotyczące ochrony danych osobowych (załącznik nr Z-2),

3. Wyrażenie zgody rodziców/opiekunów prawnych na publikowanie danych osobowych uczestnika konkursu oraz jego wyników na poszczególnych stopniach konkursu (załącznik nr Z-3),

5. Dostęp uczestnika do stanowiska komputerowego oraz łączem internetowym w przypadku wariantu B (mieszanego) lub C (zdalnego) pracy szkoły, za który odpowiedzialny jest rodzic/opiekun prawny.