PRZYGOTOWANIA DO NOWEGO SEZONU

Uczniowie naszej szkoły występujący w Wojewódzkiej Lidze Młodzika wraz ze swymi kolegami z zespołu KU AZS UAM Poznań w ubiegłą sobotę rozegrali dwa mecze sparingowe z drużynami ENEA Energetyk Poznań oraz UKS Joker Piła. Obie drużyny w ubiegłym sezonie zajęły dwa czołowe miejsca w rozgrywkach wojewódzkich, dlatego mecze z takimi drużynami pozwalają sprawdzić swoją formę oraz dają dużo doświadczenia. Oba mecze były bardzo zacięte i wyrównane. Nasz zespół zaprezentował się z bardzo dobrej strony i dzielnie stawił czoła silniejszym i bardziej doświadczonym zespołom. Teraz pozostaje trzymać kciuki za chłopaków, bo od 10 października zaczynają zmagania w lidze. Na pierwszy ogień wyjazd do Kalisza i walka o ligowe punkty z zespołami Grom Kalisz oraz Piast Krotoszyn. Życzymy powodzenia naszej drużynie.

Skład drużyny:

Augustyniak Jędrzej