Lena Brzustowska razem z kadrą Wielkopolski wygrywa turniej Dywizji A

W dniach 20-22 listopada 2020 r. w Człuchowie rozegrany został turniej Dywizji A w koszykówce dziewcząt o rozstawienie na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży. W tym turnieju wzięło udział 6 najlepszych reprezentacji województw, a w tym gronie znalazła się również reprezentacja Wielkopolski.

Na ten turniej została powołana uczennica naszej szkoły, Lena Brzustowska z klasy 8F, która już w zeszłym roku grała w reprezentacji Wielkopolski, z którą zdobyła srebrny medal. Lena wspólnie ze swoimi koleżankami odniosły zwycięstwa we wszystkich rozegranych spotkaniach i zajęły pierwsze miejsce w tym turnieju!

Gratulujemy Lenie udanego występu na turnieju Dywizji A i już teraz życzymy powodzenia w turnieju finałowym Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży!

Lena Brzustowska na turnieju Dywizji A wystąpiła we wszystkich spotkaniach, na parkiecie spędzała średnio 23 minuty i w tym czasie notowała na swoim koncie 10 punktów, 3 zbiórki, prawie 2 asysty i 2 przechwyty.