KOMPUTER DLA NASZEJ AKADEMII PRZYSZŁOŚCI

Po raz kolejny komputer trafił do naszego kolegium Akademii Przyszłości. Tym razem dzięki charytatywnej akcji „Milion na milion” zainicjowanej przez aktorkę Małgorzatę Kożuchowską. Akcja ruszyła 6 grudnia z okazji wybicia 1 miliona obserwujących na instagramowym profilu Małgorzaty Kożuchowskiej – aktorka przekazała od siebie 30 tysięcy złotych na start. Do challengu przyłączyli się między innymi Anna i Robert Lewandowscy, Szymon Majewski, Grubson, Rafał Zawierucha, Anna Much, Marta Zmuda Trzebiatowska i wielu innych darczyńców. Dzięki zebranym środkom ufundowano laptopy, tablety podopiecznym Akademii Przyszłości, aby wspomóc ich w zdalnym nauczaniu. A kiedy uczniowie w końcu wrócą do swoich normalnych zajęć, dostęp do tych narzędzi nadal będzie stanowił niezbędny element w ich codziennej edukacji.

DZIĘKUJEMY!!!

„Człowiek jest wielki nie przez to, co ma, lecz przez to czym dzieli się z innymi”

Koordynatorki szkolne Akademii Przyszłości- Iwona Witkoś, Anita Rudna