Lena Brzustowska odebrała Nagrodę Miasta Poznania za szczególne osiągnięcia

W poniedziałek 1 marca 2021 r. w naszej szkole odbyła się krótka uroczystość, podczas której uczennica klasy 8F, Lena Brzustowska, odebrała przyznaną jej w tym roku szkolnym „Nagrodę Miasta Poznania za szczególne osiągnięcia dla uczniów poznańskich szkół” w kategorii „Sport”.

Podczas tej skromnej uroczystości razem z Leną obecna była jej najbliższa rodzina, wychowawca klasy pan Arkadiusz Kinal, drugi wychowawca klasy i jednocześnie trener pracujący z Leną w naszej szkole, pani Katarzyna Buszewicz, a także uczennice trenujące koszykówkę z klas 4 i 5.

Nagrodę Miasta Poznania Lenie Brzustowskiej wręczyła Dyrektor naszej szkoły, pani Ewa Krawczyk.

Przypomnijmy, że Lena Brzustowska otrzymała tę nagrodę za osiągnięcia sportowe z roku szkolnego 2019/2020, kiedy to razem z kadrą Wielkopolski zdobyła srebrny medal na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży. Jednocześnie należy dodać, że dopiero co na zakończonej kolejnej edycji tej imprezy, Lena ponownie miała okazję występować w kadrze naszego województwa i tym razem udało się zdobyć złoty medal OOM, a Lena została wybrana MVP turnieju finałowego!

Jeszcze raz gratulujemy Lenie tego wyjątkowego osiągnięcia!