Informacja dla rodziców uczniów klas pierwszych 2021/2022

Szanowni Państwo, rodzice uczniów klas I w roku szkolnym 2021/2022

Już wkrótce 1 września 2021 r. Państwa dzieci rozpoczną naukę w naszej szkole. Bardzo cieszymy się, że wspólnie zaczniemy  przygodę nauki i współpracy  w murach 34. Rozpoczęcie nauki w pierwszej klasie to jednak dla każdego dziecka wielkie przeżycie. Mamy nadzieję, że wspólnie pomożemy dzieciom w odkrywaniu świata nauki, ale i zawiązywaniu pierwszych przyjaźni. Zajęcia w klasie pierwszej  łączą zabawę i naukę. Ich celem jest  wyzwalanie kreatywności oraz samodzielności uczniów, a także odpowiednie przygotowanie ich do czytania, pisania oraz liczenia. Obecne podręczniki oraz ćwiczenia, to publikacje atrakcyjne wizualnie, z dodatkami multimedialnymi oraz wieloma pomocami dydaktycznymi. Podręczniki wraz  z ćwiczeniami i materiałami edukacyjnymi są bezpłatnie udostępniane przez szkołę.

Szanowni Państwo, wspólnie zatroszczmy się o dobry start naszych  dzieci, aby nauka była dla nich ciekawą przygodą.

Poniżej w załącznikach przekazujemy Państwu najważniejsze informacje dotyczące organizacji pracy pierwszoklasistów oraz informacje na temat wyprawki. Szczegółowe informacje przekazane będą podczas zebrań z wychowawcami klas pierwszych, które odbędą się 1 września 2021 r. o godz. 12.00. Na rozpoczęcie przychodzi dziecko pod opieką jednego z rodziców lub jednego opiekuna. Spotykamy się na placu przed głównym wejściem do szkoły.

Informacja dla rodziców — czytaj TUTAJ

Wyprawka dla pierwszoklasisty — czytaj TUTAJ

Na terenie szkoły obowiązują procedury Covid 19 zgodne z wytycznymi MEiN, MZ  i GiS. Po wejściu do szkoły, w przestrzeni wspólnej obowiązuje noszenie maseczek oraz mycie rąk.

Pozdrawiamy i do zobaczenia

Dyrekcja szkoły oraz wychowawcy klas I