Świąteczny Turniej Koszykówki

W poniedziałek 21 grudnia 2020 r. w naszej szkole zorganizowany został Świąteczny Turniej Koszykówki dla uczennic wszystkich klas sportowych o profilu koszykówka od 4 do 8, a także dla dziewczynek z klas 2 i 3, które uczęszczają na zajęcia dodatkowe z koszykówki.

Turniej ze względów bezpieczeństwa odbył się w trzech częściach, każda była przewidziana dla innej grupy dziewczyn. W części pierwszej brały udział uczennice klas sportowych 4 i 5, w drugiej części uczestniczyły dziewczyny z klas 6, 7 i 8, a na końcu odbyła się rywalizacja dziewczynek z klas 3 i 2.

Turniej odbywał się w bardzo przyjaznej atmosferze, podczas rozgrzewki można było posłuchać znanych i lubianych piosenek świątecznych, a w przerwach pomiędzy poszczególnymi meczami nie zabrakło również konkursów rzutowych. Nasze uczennice miały okazje również zobaczyć naszych trenerów w akcji, którzy gościnnie dołączali do grających zespołów i wspierali swoje zawodniczki w grze.

Wszyscy uczestnicy bawili się podczas turnieju wyśmienicie, a na koniec swoich zmagań każda uczennica otrzymała słodki poczęstunek. Teraz będziemy mieli chwilę przerwy od naszych wspólnych spotkań na treningach, ale już nie możemy się doczekać wznowienia naszych zajęć w nowym, 2021 roku!