Mikołajkowy turniej minikoszykówki dla klas IV

W czwartek 6 grudnia 2018 r. z okazji Mikołajek w Szkole Podstawowej nr 11 w Poznaniu odbył się kolejny turniej w ramach Wewnętrznej Ligi Klas IV AZS Poznań. Tak jak ostatnio, w turnieju wzięły udział uczennice klas sportowych AZS Poznań o profilu koszykówka z 4 poznańskich szkół - SP 11, SP 35, SP 65 oraz dziewczynki z naszej klasy 4D.

Była to kolejna okazja dla naszych zawodniczek do zdobycia cennych doświadczeń w rywalizacji sportowej. Na turnieju nie zabrakło oczywiście pięknych akcji, walki oraz wspaniałej zabawy. Dodatkową atrakcją z okazji Mikołajek były odwiedziny zawodniczek

Ekstraklasowej drużyny Enea AZS Poznań - Jazmine Davis, Magdaleny Parysek-Bochniak, Marty Nowickiej oraz Karoliny Stefańczyk. Dzieci miały okazję zrobić sobie zdjęcie z koszykarkami, zebrać ich autografy, a także chwilę zagrać z nimi. Była to wyśmienita niespodzianka dla naszych maluchów w tym wyjątkowym dniu.

Teraz będziemy mieli chwilę przerwy w naszych rozgrywkach i do gry wracamy już na początku lutego, kiedy to w naszej szkole odbędzie się

kolejny turniej w ramach Ligi Klas IV.