Nocka zuchów

Zuchy z klas trzecich miały wyjątkową okazję spędzić noc w szkole. Razem z innymi trzecioklasistami, stawiły się w piątek, wieczorem, 31 maja o godz. 19.00 ze śpiworem, piżamą i przyborami do mycia zębów pod pachą. Była Kinga, Weronika, Blanka, Natalia, Marcela, Przemek i  Szymek. Na śmiałków czekały panie wychowawczynie świetlicy: pani Magda, Natalia, Kasia, Róża i Jagoda. Było wiele atrakcji, najpierw malowanie worków i koszulek, potem podchody w poszukiwaniu pokemonów ukrytych na korytarzach, a na koniec dyskoteka na holu szkoły. Na kolację wszyscy zjedli z apetytem pizzę, a na śniadanie smaczne sandwiche.  Rankiem, w sobotę, w Dzień Dziecka wszystkie panie złożyły milusińskim najlepsze życzenia i wręczyły drobne upominki. Od godz. 9.00 mogły być odbierane przez swoich rodziców.