Nocowanie w szkole

Z okazji Dnia Dziecka w naszej szkole po raz kolejny miało miejsce wydarzenie, które na zawsze zmienia obraz szkoły w świadomości trzecioklasisty... "Nocowanie w szkole"- to czas, kiedy mogliśmy spędzić noc, z panami ze świetlicy w naszej szkole zupełnie inny sposób. Zabaw, tańców nie było końca. Największą radością były dla nas podchody i na kolację pizza. jednak to co najlepsze było dopiero przed nami. Dyskoteka na szkolnym holu, wraz z paniami, w piżamach stanowiła dla nas punkt kulminacyjny. wszyscy grzecznie, strasznie zmęczenia pomaszerowaliśmy do sali, gdzie na szkolnych materacach, pod śpiworami, poszliśmy spać. o rana czekały na nas ciepłe tosty i upominki z okazji Dnia dziecka. kochamy naszą szkołę... :-)