Mikołajkowy Turniej Szachowy klas II - IV

W dniu 6 grudnia 2019 r. odbył się w naszej szkole Mikołajkowy Turniej Szachowy klas II – IV. Wśród zawodników pojawił się też bardzo utalentowany szachista z klasy pierwszej, Staś Toczyński, który również chciał wypróbować swoje umiejętności  w grze z nieco starszymi koleżankami i kolegami. Rozgrywki prowadzone były systemem szwajcarskim na dystansie pięciu rund. Podczas rozgrywania partii szachowych widać było na twarzach dzieci radość, pozytywne emocje oraz niezwykłe skupienie uwagi. Nad prawidłowym przebiegiem zawodów czuwała pani Róża Kałczyńska, organizator Turnieju. Wszyscy zawodnicy otrzymali dyplomy, oraz słodkie upominki w postaci czekoladowych mikołajów oraz „czekoladowych medali”, a zwycięzcy pierwszych trzech miejsc także piękne puchary. Nagrody ufundowała Rada Rodziców, za co składamy serdeczne podziękowania.

Oto wyniki Turnieju:

I miejsce – Hugo Nowiak, kl. IV b

II miejsce – Stanisław Toczyński, kl. I b

III miejsce – Kacper Pominkiewicz, kl. IV b

Wszystkim zwycięzcom oraz uczestnikom Turnieju serdecznie gratulujemy oraz życzymy wielu sukcesów w kolejnych rozgrywkach szachowych!