DZIECI MÓWIĄ NIE W KONTAKTACH Z OBCYMI

Dziś w siedzibie straży Miejskiej podsumowano konkurs plastyczny dla dzieci    klas  III „Dzieci mówią NIE w kontaktach z obcymi” Program koordynowały panie pedagog Iwona Witkoś i Anita Rudna.

Do konkursu przystąpiło 22 uczniów z 9 poznańskich szkół podstawowych wykonując prace w różnych technikach. Podczas wręczenia nagród dzieci odwiedził Inspektor Wartuś, który przypomniał dzieciom zasady bezpieczeństwa w kontakcie z osobą obcą. Komendant SMMP podkreślił konieczność działań dorosłych na rzecz bezpieczeństwa dzieci w każdej sytuacji, a samym dzieciom zalecał rozwagę i ostrożność. Następnie podsumowano wyniki konkursu i przystąpiono do wręczenia nagród.

Laureatką konkursu została nasza uczennica Natalia Pierzanowska zajmując II miejsce i wygrywając tablet.

Wyróżnienie w konkursie otrzymały również nasze uczennice Agata Kozłowska i Wiktoria Smyk,

Wszystkie dziewczynki otrzymały gry, plecaki i pamiątkowe dyplomy ze swoją pracą konkursową.

Tegorocznym zwyciężczyniom GRATULUJEMY a pozostałych zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie za rok.