Wojewódzka Liga Młodzików w piłce siatkowej

Uczniowie klas siatkarskich z roczników 2005/2006 biorą udział w rozgrywkach organizowanych przez WZPS. Nasi chłopcy bronią barw klubu patronackiego AZS UAM Poznań. W sobotę 14.12.2019 zakończył się drugi etap rozgrywek. Nasza drużyna trafiła w grupie na drużyny Jantara Kalisz i MKS-u Jarocin, z którymi walczyliśmy o awans do półfinału wojewódzkich rozgrywek. Po trzech zaciętych turniejach u każdej z drużyn nasi chłopcy uplasowali się na drugim miejscu w grupie co dało awans do upragnionego półfinału. Kolejne etapy rozgrywek odbędą się już w styczniu. Trzymajmy kciuki za naszych chłopaków i życzmy im awansu do finału wojewódzkiego.

Skład drużyny:

Filip Sugier (kapitan), Maciej Paszkiewicz, Hubert Fylak, Michał Czaronek, Maciej Bauer, Michał Kaźmierski, Marek Szwanke, Karol Domagalski, Maciej Czajka, Jędrzej Augustyniak, Wojtek Woźny, Patryk Obarski, Bruno Hoffmann, Dominik Kołodziejczak, Wojtek Torłop.

Trener:

Łukasz Piechna.