Awans do II Etapu Poznańskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w koszykówce dziewcząt

27 listopada 2019 r. w naszej szkole odbył się turniej koszykówki w ramach I Etapu Poznańskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w koszykówce dziewcząt. W tym turnieju oprócz reprezentacji naszej szkoły wzięły udział zespoły ze Szkoły Podstawowej nr 11 i Szkoły Podstawowej nr 6.

Nasza reprezentacja tego: dnia była w dobrej formie i odniosła dwa pewne zwycięstwa nad  pozostałymi drużynami, 58:10 z SP11 oraz 89:10 z SP6, zapewniając sobie tym samym awans do II Etapu tych rozgrywek.

Na kolejne mecze nasza reprezentacja będzie musiała trochę poczekać, gdyż II Etap rozgrywek odbędzie się już w nowym roku kalendarzowym, a naszymi przeciwnikami w tym etapie będą reprezentacje Szkoły Podstawowej nr 51 oraz Szkoły Podstawowej nr 28.

Gratulujemy naszym zawodniczkom oraz trenerce Katarzynie Buszewicz awansu do kolejnego etapu rozgrywek!

Skład reprezentacji:

• Maja Szybisty (7F)
  • Aleksandra Zdunek (7F)
  • Lena Brzustowska (7F)
  • Alicja Żukowska (8B)
  • Amanda Kędziora (8B)
  • Anna Lewandowska (7F)
  • Natasza Konarczyk (8B)
  • Anastazja Klemczak (8B)
  • Urszula Bączyk (8B)
  • Klara Komosa (8B)
  • Dagmara Kruszyńska (8B)