Dla Babci i Dziadka – PRZERWA W BIBLIOTECE

Dzień Babci i Dziadka to ważne ŚWIĘTO, dlatego dzieci z różnych klas podczas przerw w naszej bibliotece przygotowywały dla swoich bliskich piękne, kolorowe kartki okolicznościowe. Wpisały do nich serdeczne życzenia, które upiększyły wierszykami znalezionymi w książce lub Internecie.
Z takich prezentów babcie i dziadkowie z pewnością bardzo się ucieszą.

Przy okazji polecamy NASZYM CZYTELNIKOM ciekawą książkę pt. „Dziadkowie od A do Z”, której autorem jest Raquel Diaz Reguera. W zabawny sposób przedstawia ona niezwykłe w naszym życiu osoby, którymi są BABCIA i DZIADEK. Książkę czyta się przyjemnie również dlatego, że zawiera wiele wesołych ilustracji.

„Jacy są Wasi Dziadkowie? Czy któryś z nich jest Dziadkiem Usypiaczem? Dziadkiem Superbohaterem? A może Dziadkiem Dasz Radę? Spróbujcie odszukać swoich Dziadków wśród trzydziestu typów Dziadków przedstawionych  w tej książce.”

„Oto książka pełna ciepła i humoru, wprost stworzona do wspólnego czytania przez Dziadków i wnuki. Sprawi, że przypomnicie sobie wszystkie wspaniałe chwile, które spędziliście ze swoimi Dziadkami.”