KONKURS „WAKACJE – ZASADY MAJĄ RACJĘ”

Drodzy uczniowie . Niedługo nadejdą wymarzone wakacje.

Ogłaszamy wraz ze Strażą Miejską konkurs fotograficzny dla uczniów w dwóch kategoriach wiekowych: klasy  I – III    i  klasy IV – VII

Wykonaj kolaż zdjęć na temat bezpiecznych wakacji. Kolaż powinien zawierać od 4 -10 zdjęć zrobionych osobiście przez ciebie podczas wakacji i zapisanych w formacie pdf, jpg, png. Wielkość pliku nie powinna przekraczać 15 MB.

Zdjęcia mają dotyczyć bezpiecznego zachowania się nad wodą, w górach, podczas pieszych wędrówek, podczas burzy lub ulewy itp. Przesłaniem konkursu jest hasło – Wakacje bezpieczne, bo pamiętam o zasadach bezpieczeństwa”.

Do pracy dodaj metryczkę z imieniem , nazwiskiem, wiekiem autora.

Prace prześlij na adres pedagog@zsp8poznan.pl   do 22 września 2020r. lub przynieś osobiście do gabinetu pedagoga- 46c.

Straż Miejska ogłosi wyniki konkursu do 15 października. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Aby Was zainspirować do zrobienia ciekawych zdjęć będziemy na stronie szkoły publikować materiały o bezpiecznych wakacjach.

Pedagog Iwona Witkoś Anita Rudna

zobacz plakat