Szkoła Podstawowa nr 34 im. Wojska Polskiego

Zajęcia pozalekcyjne

 

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze

Lp.

Klasy

Dzień tygodnia

Lekcja

Godzina

Sala

Nauczyciel prowadzący

Edukacja wczesnoszkolna

  1.  

II

środa

1

7.30-8.15

32 d

Małgorzata Wilczek

  1.  

III a

piątek

6

12.00-12.45

36 d

Joanna Raatz

  1.  

III b,c

czwartek

7

13.10 – 13.55

3 c

Meropi Tatarewicz

Język polski

  1.  

IV

poniedziałek

9

15.15-16.00

26c

Dagmara Janiszewska

  1.  

V

wtorek

9

15.15-16.00

44c

Judyta Szaraszek

  1.  

VI

wtorek

9

15.15-16.00

44c

Judyta Szaraszek

  1.  

VII

poniedziałek

9

15.10 -15.55

29c

Marta Szymkowiak

  1.  

VIII

poniedziałek

9

15.10-15.55

29c

Marta Szymkowiak

Matematyka

  1.  

IV

czwartek

7

13.10-13.55

66c

Arkadiusz Kinal

  1.  

V

piątek

1

7.30-8.15

66c

Arkadiusz Kinal

  1.  

VI

środa

9

15.15-16.00

22c

Urszula Bestyńska

  1.  

VII

piątek

2

8.20-9.05

66c

Arkadiusz Kinal

  1.  

VIII

środa

10

16.05-16.50

22c

Urszula Bestyńska

Język angielski

  1.  

IV

środa

1

7.30-8.15

29c

Natalia Wójtowicz

  1.  

V

środa

1

7.30-8.15

29c

Natalia Wójtowicz

  1.  

VI

wtorek

1

7.30-8.15

28d

Natalia Wójtowicz

  1.  

VII

piątek

9

15.15-16.00

29c

Katarzyna Niewolak – Statucka

  1.  

VIII

piątek

9

15.15-16.00

29c

Katarzyna Niewolak – Statucka

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

  1.  

II,III,IV

środa

1

 

 

7.30-8.15

32d

Roksana Mayer

  1.  

V,VI

czwartek

9

15.15-16.00

32d

Roksana Mayer

  1.  

VII

środa

10

16.05-16.50

32d

Roksana Mayer

  1.  

VIII

czwartek

10

16.05-16.50

32d

Roksana Mayer

Zajęcia wyrównawcze dla obcokrajowców – matematyka

  1.  

VIII

środa

8

14.20-15.05

22c

Urszula Bestyńska

Zajęcia wyrównawcze dla obcokrajowców- język angielski

  1.  

VIII

czwartek

1

7.30-8.15

47c

Agnieszka Konopka

Zajęcia wyrównawcze dla obcokrajowców – historia

  1.  

VIII

środa

8

14.20-15.05

47c

Dariusz Kołodziejczyk

Zajęcia wyrównawcze dla obcokrajowców – chemia

  1.  

VIII

poniedziałek

10

16.05-16.50

55c

Katarzyna Polonis – Borodynko

Język polski dla obcokrajowców

  1.  

0,I,II

czwartek

1

7.30-8.15

37d

Dagmara Janiszewska

  1.  

0,I,II

Piątek

6

12.00-12.45

37d

Dagmara Janiszewska

„Ortograffiti” – zajęcia dla uczniów dyslektycznych 

  1.  

IV-VIII

wtorek

9

15.05.-15.50

46d

Anita Rudna

  1.  

IV-VIII

środa

9

15.05.-15.50

37d

Iwona Witkoś

 

Zajęcia rozwijające uzdolnienia

Lp.

Klasy

 

Dzień tygodnia

Lekcja

Godzina

Sala

Nauczyciel prowadzący

Koło języka  angielskiego

  1.  

III

czwartek

7

13.10-13.55

36 d

Anna Jedlińska – Tomczak

Gry i zabawy sportowe z elementami piłki nożnej

  1.  

Chłopcy klasa I

Poniedziałek

9

15.10-16.40

Orlik, sala gimnastyczna

Łukasz Panek

Dziewczynki klasa I-III

wtorek

Chłopcy klasa II i III

czwartek

Siatkówka

  1.  

III

Poniedziałek

6

12.00-13.00

Sala gimnastyczna

Łukasz Piechna

Koszykówka

  1.  

II, III

Wtorek

1

7.30-8.20

Sala gimnastyczna

Katarzyna Buszewicz

  1.  

II, III

Środa

6

12.00-13.00

Sala gimnastyczna

Katarzyna Buszewicz

Zajęcia muzyczne „Śpiewać każdy może”

  1.  

I,II

Czwartek (co dwa tygodnie)

7

13.10-13.55

37 d

Paulina Celka

  1.  

III,IV,V

Wtorek (co dwa tygodnie)

7

13.10-13.45

37 d

Paulina Celka

Zajęcia muzyczne „Gitara dla każdego”

  1.  

III – VI

Wtorek (co dwa tygodnie)

7

13.10-13.45

37d

Paulina Celka

„Spotkanie na pięciolinii” – zajęcia muzyczne

  1.  

VII-VIII

Poniedziałek

8

15.10-16.10

22c

Iwona Połczyńska – Rolek

„Tworzę bez wpływu” – artystyczne zajęcia plastyczne

  1.  

IV-VIII

poniedziałek

9

15.00-17.00

41c

Gabriela Wołosz

„Liczę – nie używam” – zajęcia matematyczne

  1.  

V-VI

wtorek

7

13.10-13.45

22c

Małgorzata Rychlik

„Nie dziękuję – ja rachuję” – zajęcia matematyczne

  1.  

Vc

piątek

1

7.30-8.15

11c

Julia Hybiak

„Nie będę brać – wolę grać”

  1.  

IV-VIII

wtorek

9

15.15.16.15

47 c

Anna Jedlińska- Tomczak

Koło chemiczne

  1.  

VII-VIII

Poniedziałek

9

15.10-16.00

55c

Katarzyna              Polonis-Borodynko

Koło redakcyjne „Szkolniaczek”

  1.  

IV-VIII

poniedziałek

10

16.00-16.50

29 c

Marta Szymkowiak

Zajęcia w ramach projektu : „Code for Green”

  1.  

VII-VIII

Środa

8

14.00-15.30

58 c

Karolina Piszczek Adam Szewczyczak

Koło teatralno-filmowe

  1.  

IV-VIII

Czwartek

8

14.20-15.05

44c

Judyta Szaraszek

Jeremi Rozynek

Koło języka angielskiego "Z angielskim bliżej świata"

18. V czwartek 2 8:20-9:05 33c Natalia Wójtowicz
VII środa 9 15:05-16:05 29c
VII czwartek 1 7:15- :15 33c
VII piątek 9 15:05-16:05 29c