Szkoła Podstawowa nr 34 im. Wojska Polskiego

Godziny dostępności

Godziny dostępności – konsultacje dla uczniów/rodziców

Poniedziałek godz. 7:00 – 8:00

Katarzyna Polonis – Borodynko

s. 55 c

Poniedziałek godz. 13:15 – 14:15

Agnieszka Misiurek s. 13 c

Poniedziałek godz. 15:05 – 16:05

Magdalena Parker

s. 22 c

Wtorek godz. 14:20 – 15:20

Bożena Janaszak

s. 26 c

Wtorek godz. 15:05 – 16:05

Marcin Czajkowski

s. 23 c

Wtorek godz. 15:45 – 16:30

Anita Rudna s. 46 c

Wtorek godz. 16:30 – 17:30

Marcin Kotowski

s. gimnastyczna

Środa godz. 7:00 – 8:00

Katarzyna Babińska -Kurzajczyk (7:15-8:15)

s. 27 c

Bartnicki Patryk

s. 45 c

Małgorzata Wilczek

s. 32 d

Paulina Celka

gabinet wicedyrektora

Patrycja Dachtera

s. 14 c

Marzena Gęsicka

s. 21 d

Iwona Małłek

s. 37 d

Anna Ohnsorge

s. 23 d

Alicja Stefańska (7:15-8:15)

s. 38 d

Joanna Raatz

s. 36 d

Judyta Szaraszek

s. 44 c

Środa godz. 12:00 – 13:00

Karolina Siwiak s. 41 c

Środa godz. 13:00 – 14:00

Elżbieta Krysztofiak

s. 22 d

Meropi Tatarewicz

s. 3 c

Środa godz. 14:00 – 15:00

Wiesława Grzegorzewicz biblioteka

Środa godz. 14:20 – 15:20

Danuta Jagiełło

s. 63 c

Agnieszka Konopka

s. 47 c

Dariusz Kołodziejczyk s. 45 c
Karolina Piszczek s. 63 c

Natalia Wójtowicz

s. 29 c

Środa godz. 15:05 – 16:05

Zofia Baniewska gabinet dyrektora

Maciej Gielnik

s. 55 c

Monika Jaruszewska

s. gimnastyczna

Anna Jedlińska – Tomczak (15:15-16:15)

s. 47 c

Marcin Jopek

s. 22 c

Agnieszka Linde

s. 29 c

Elżbieta Matuszak

s. 58 c

Łukasz Panek

s. 28 d

Małgorzata Rychlik (15:15-16:15)

s. 63 c

Iwona Połczyńska – Rolek

s. 12 c

Akeksandra Wojdanowicz

s. gimnastyczna

Środa godz. 15:30 – 16:30

Adam Szewczyczak s. 63 c
Iwona Witkoś (15:45-16:30) s. 46 c

Środa godz. 16:00 – 17:00

Anna Borowiak

s. 28 d

Katarzyna Buszewicz

s. gimnastyczna

Julia Hybiak

s. 21 c

Edyta Jadczak

s. 33 c

Anna Jurak

s. 35 c

Magdalena Kowal

s. 34 c

Jolanta Lech

s. 34 c

Magdalena Maćkowiak

s. 38 c

Katarzyna Myślińska

s. 38 c

Iwona Supińska

s. 64 c

Magdalena Pawlak

s. 11 c

Łukasz Piechna

s. gimnastyczna

Czwartek godz. 7:00 – 8:00

Arkadiusz Kinal

s. 66 c

Czwartek godz. 8:00 – 9:00

Iwona Witkoś s. 46 c

Czwartek godz. 14:20 – 15:20

Paweł Bartecki

s. 28 d

Paulina Florek

s. 47 c

Alicja Gawrońska

s. 20 c

Marta Szymkowiak s. 7 c
Czwartek godz. 15:00 – 15:30
Katarzyna Tereszczak  
Piątek godz. 8:00 – 9:00
Anita Rudna s. 46 c
Piątek godz. 15:00 – 16:00
Bartosz Chabowski s. gimnastyczna
Piątek godz. 16:00 – 17:00
Elżbieta Kałużna  s. 35 c