Wysokie wyniki egzaminu ósmoklasisty 2021 - wielka radość dla uczniów, rodziców i nauczycieli

Niezmiernie miło jest nam poinformować, że uczniowie naszej szkoły w roku szkolnym 2020/2021 osiągnęli bardzo wysokie wyniki podczas egzaminu ósmoklasisty. Podobnie do wyników Absolwentów rocznika 2019/2020, średnia wyników naszej szkoły jest wyższa od średniej Miasta Poznania, województwa wielkopolskiego, ale także kraju. Nasza radość nie byłaby możliwa, gdyby nie ambicje i zaangażowanie naszych uczniów oraz nauczycieli.

Drodzy Absolwenci, serdecznie gratulujemy Wam znakomitych rezultatów i życzymy kolejnych sukcesów w dalszej edukacji.

Szczególne słowa uznania oraz podziękowania kierujemy do naszych Nauczycieli za ich ciężką pracę i trud włożony w przekazywanie wiedzy.

Dziękujemy również Rodzicom za wsparcie udzielone swoim dzieciom, zwłaszcza w czasie edukacji zdalnej.

To jak świetnie uczniowie poradzili sobie na egzaminie ósmoklasisty 2021, przedstawiają poniższe wykresy.