IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ MIASTA POZNANIA W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW

W poniedziałek 11.04.2022 uczniowie klas ósmych naszej szkoły uczestniczyli w finale IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ MIASTA POZNANIA w piłce siatkowej. Nasza szkoła miała przyjemność być organizatorem turnieju finałowego, w którym uczestniczyły 4 najlepsze Szkoły Podstawowe w Poznaniu. Nasza szkoła w pierwszym meczu półfinałowym spotkała się z zespołem SSP29.  Niestety pierwszy mecz nie potoczył się po naszej myśli i przegraliśmy go 2:0. Po porażce pozostał nam finał pocieszenia i mecz o trzecie miejsce z przegranym z pary SP15-SP4, w którym zwyciężyła SP15 2:0. W meczu o trzecie miejsce nasi chłopcy pokazali, że potrafią grać w siatkówkę i pewnie zwyciężyli z SP4 2:0 i zajęli trzecie miejsce w turnieju. Mecz finałowy rozegrały drużyny SSP29 i SP15. Po zaciętej walce zakończonej tiebreakiem zwyciężyła drużyna SSP29 pokonując 2:1 zespół SP15.

Wszystkie zespołom gratulujemy osiągniętych wyników i trzymamy kciuki za drużynę SSP 29 w rozgrywkach wojewódzkich.