I Turniej Plażowej Minipiłki Siatkowej w ramach Poznańskiej Lotto Plaży Wolności

22 czerwca 2022 r. na zakończenie sezonu 2021/2022 chłopcy z klas sportowych wzięli udział w I Turnieju Minipiłki Siatkowej w ramach sportowego wydarzenia Poznańska Lotto Plaża Wolności, które odbyło się na miejskiej plaży nad Jeziorem Rusałka.

Pod opieką trenerów Łukasza Piechny i Łukasza Panka drużyny rywalizowały w trzech kategoriach wiekowych. I tak: w kategorii rocznika 2011 V miejsce zajęła drużyna składająca się z Szymona Kurkiewicza, Seweryna Drewy oraz Wiktora Błażejewskiego. Tuż za podium uplasowała się drużyna Szymona Łodygowskiego oraz Mikołaja Majewskiego. W roczniku 2010 naszą szkołę reprezentowali: Błażej Szeląg i Stanisław Kościński oraz Bruno Radke, Bartosz Wrzeszczyński i Krzysztof Brzozowski, którzy zajęli odpowiednio V i IV miejsce. W najstarszym roczniku - 2009 Marcel Kula, Jakub Konieczny i Patryk Sydoruk, którzy zakończyli rywalizację na VI pozycji.

Wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale oraz koszulki do plażowej piłki siatkowej, a cały turniej odbył się w typowo plażowych i wakacyjnych warunkach pogodowych.

Zawodnikom i trenerom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów w reprezentowaniu naszej szkoły, a wszystkim uczniom SP 34 życzymy aktywnych i bezpiecznych wakacji.

Z pozdrowieniami, trenerzy Szkoły podstawowej nr 34 im. Wojska Polskiego w Poznaniu.