Powitania i pożegnania

Zuchy, będąc w gromadzie zuchowej, zdobywają kolejne gwiazdki, które z dumą noszą na mundurku.

A my, druhny i druhowie,  zapraszamy na przygodę, pokażemy im świat i przyrodę, bo jak mówi  5. punkt Prawa Zucha:

Wszystkim jest z zuchem dobrze.

Pożegnaliśmy najstarszych zuchów. Wybrali dalszą wędrówkę w drużynach harcerskich. Staś jest w „Zeusie”, Marta i Laura wybrały „Watahę”,  Lidka, Roxana i Mikołaj poszli  do „Bzury”, a Frania, Ernest i Antoni przeszli do zastępu „Zielony Trójkąt”.

Życzymy wszystkim powodzenia!

Niech jak najszybciej zabłyśnie na ich mundurze harcerski krzyż i pojawią się kolejne stopnie wtajemniczenia.