Mikołajkowe zawody sportowe AZS

W dniu 8 grudnia 2022 r. w Szkole Podstawowej nr 35 w Poznaniu odbyły się Mikołajkowe zawody sportowe AZS przeznaczone dla dziewczynek uczęszczających do klas 1-ych sportowych w poznańskich szkołach podstawowych pod patronatem klubu AZS Poznań.

W zawodach wystartowały dziewczynki ze Szkoły Podstawowej nr 35, nr 65 oraz oczywiście nasze najmłodsze uczennice z klasy pierwszej. Największą atrakcją oczywiście były zawodniczki zespołu ekstraklasowego AZS Poznań – Agnieszka Skobel, Jovana Popović i Kateryna Rymarenko, które przyszły specjalnie, aby wspólnie z małymi koszykarkami się pobawić i miło spędzić czas. Oczywiście podczas zawodów nie zabrakło czasu, aby z zawodniczkami ekstraklasy porozmawiać, zrobić sobie zdjęcie, czy też zebrać od nich autografy.

Zawody odbywały się w bardzo przyjaznej i miłej atmosferze, na początku była rozgrzewka poprowadzona przez zawodniczki ekstraklasowe, później była zabawa w murarza, następnie odbyły się wyścigi rzędów, a na koniec zagraliśmy w zbijaka.

Dla każdej uczestniczki zostały przygotowane prezenty oraz słodki poczęstunek. Dziewczyny na pewno wróciły z tych zawodów zmęczone, ale również z uśmiechem na twarzy, biorąc pod uwagę ilość atrakcji i wydarzeń przygotowanych przez organizatorów naszej zabawy. Już nie możemy się doczekać kolejnych takich imprez!