Uczestnicy programu „Lubię grać w kosza” w SP11

9 grudnia 2022 r. dziewczynki uczęszczające na zajęcia dodatkowe z koszykówki z klas 2-ich i 3-ich w ramach programu „Lubię grać w kosza” miały okazję wziąć udział w zawodach sportowych, na które zaprosili nas nasi przyjaciele ze Szkoły Podstawowej nr 11.

Nasze dziewczynki biorą udział w programie „Lubię grać w kosza” od września, a zawody w SP 11 stanowią bardzo dobre podsumowanie wykonanej przez nie pracy na zajęciach, które od września prowadzi pani Katarzyna Buszewicz.

Na naszych zawodach dziewczynki z naszej szkoły miały okazję sprawdzić się w rywalizacji podczas wyścigów rzędów, które sprawdzały zarówno ich sprawność ogólną, jak i również zdobyte już umiejętności koszykarskie. Jedną znajwiększych atrakcji była możliwość czołgania się przez specjalne tunele. Na zakończenie naszych zmagań podzieliliśmy się na dwa zespoły i wspólnie zagraliśmy w „kulę”.

Wyjście na pewno sprawiło naszym podopiecznym sporo radości, zawody odbyły się w bardzo miłej i przyjacielskiej atmosferze oraz dało możliwość poznania się z dziewczynami z innej szkoły, które również dzielą pasję, jaką jest koszykówka.