Kiermasz „Adwentowe porządki”

Druhna Jagoda zachęciła wszystkie zuchy i harcerzy do adwentowych porządków swoich pokoi i pomoc rodzicom w przedświątecznych pracach.

Efektem miały być przyniesione przez dzieci przedmioty. Każda szóstka zuchowa i zastęp harcerski przygotowali swoje stoiska. Pojawiły się na nich książki, maskotki, pluszaki, gry planszowe, koraliki, puzzle, ozdóbki świąteczne i odzież. Pomysłowość w układaniu towarów na stolikach oraz reklama przyniesionych z domu rzeczy była imponująca. Wszyscy się wymienili przyniesionymi przedmiotami. Kiermasz był tak bogaty, że każdy wracał do domu z 5 nowymi zabawkami. Druhna Jagoda też miała swoje stoisko.

Druh Rysiu pilnował na kiermaszu porządku, a druhna Zu-zu przygrywała nam kolędy.

Udał się nasz kiermasz „Adwentowe porządki”!